SPŘÁTELENÉ WEBY

 

 

Kouzelná hospůdka na II. nádvoří hradu Buchlova. Zavítáte-li na Buchlov, nemůžete hospůdku U Hanuša rozhodně vynechat. Podívejte se, na co se u nich můžete těšit a jakou svačinu na Buchlov určitě nosit nemusíte:o)

 

 Tvrz Kurovice - pohled na tvrz od severu

Goticko-renesanční tvrz Kurovice na Holešovsku, zmiňovaná již v roce 1275, náleží z architektonického hlediska k nejvýznamnějším sídlům nižší šlechty na Moravě. Je unikátní především díky dochovanému středověkému zdivu v samotném jádru tvrze. HB collegium, o.s. se podílí na kulturních akcích na tvrzi. 

 

leaf

 

Mušketýrská jednotka Green regiment byla založena v lednu roku 2001. Jako vzor sloužila skutečná jednotka z roku 1634, která byla údajně složena z vyvrhelů společnosti a odsouzenců

 

 

 

 

 

 

 image image

Novus Origo - společenství ohně a meče. Vystoupení jsou originální a strhující. Můžete je pravidelně   vídat na Buchlově.

 

 image image

Roma Victor - skupina historického šermu se zaměřením na Římskou říši v období 1. - 2. století n. l., znázorňuje XIII. legii Gemina Augusta.

 

Mužský vokální kvintet Magna Mysteria.

 

 image

 Vydavetelství časopisů: Rescue report,  Ošetřovatelská  péče

 

 image

Časopis nejenom pro záchranáře, hasiče, policisty a krizové manažery. Zajímavé informace pro všechny doplněné výbornými fotografiemi.

 

image  image

Penzion Buchlovský dvůr, skrytý v samém srdci mystických Chřibů  - ubytování přímo pod tajemným hradem Buchlovem, za příznivé ceny.

 

image

DG tip spol. s r.o. - velkoobchod s reklamními předměty nejrůznějšího druhu, reklamní potisk jaký si určíte:o))


webtržiště webtržiště