NAŠI PARTNEŘI


 

 O naše hrdla a žaludky, jakož i o Vaše,  vpravdě pečlivě pečuje stylová hospůdka U Hanuša na II. hradním nádvoří, kde výtečnou krmi připravují i lahodných moků druhy všemožné mají.

 

 


Mladá fronta je jedním z největších vydavatelských domů. Své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a dynamickém růstu. Tomu odpovídá i široké a pestré portfolio časopisů, které vydává. Mladá fronta je vydavatelství, které má svoje produkty zaměřeny na široké spektrum čtenářů nejrůznějšího věku. Své produkty zaměřuje jak na nejmenší čtenáře, tak mladé lidi v produktivním věku, vydává silné lifestylové tituly a stejný důraz klade i na tituly odborné.

 

 

 

 image

 Vydavetelství časopisů: Rescue report,  Ošetřovatelská  péče

 

 

 image

Časopis nejenom pro záchranáře, hasiče, policisty a krizové manažery. Zajímavé informace pro všechny doplněné výbornými fotografiemi.

 

 image

DG Tip spol. s r.o. - firma  byla jako česká právnická osoba založena v roce 1991. Od počátku se specializuje na dodávky reklamního zboží a reklamní potisk. Mezi tradiční kolekce patří dárky GIFTS a Marksman, stejně jako psací potřeby Parker a Waterman.   Samostatné kolekce svým rozsahem i významem postupně vytvořily kalendáře, diáře a novoročenky a reklamní textil. Dále nabízí i výrobky z kůže, lepící lísky, podložky  pod myš, reklamní šňůrky, USB flash disky, papírové tašky, značkové zboží Lamy, Bosch, Samsonite a stovky dalších produktů.   Samozřejmostí je zabezpečení potisku veškerého dodávaného zboží s využitím všech moderních technologií včetně laseru. 

 

 

 image

Nadace Děti - kultura - sport je první a jedinou nadací svého druhu v regionu Uherského Hradiště a Starého Města. Jak název již tehdy napovídal, Nadace Děti - kultura - sport byla zaměřena na děti a mládež. Její činnost započala 11. července 2000. Jejím zakladatelem je pan Ivo Valenta. Vznikla z potřeby pomoci dětem a mládeži v našem regionu.